Związki Jennifer

1984 – 1994
» Jennifer Lopez oraz David Cruz

David Cruz był pierwszym chłopakiem Jennifer. Zaczęła się z nim spotykać gdy miała 15 lat, lecz rozstała się z nim 10 lat później. W 2004 roku powiedziała: “Jest moim przyjacielem i prawdopodobnie wie o mnie wszystko lepiej niż ktokolwiek inny.”

Luty 1997 – Styczeń 1998
» Jennifer Lopez oraz Ojani Noa

Jennifer poznała kubańczyka Ojani Noa kiedy czekał na miejsce w Miami podczas gdy Jennifer kręciła film ‘Blood and Wine.’ Wzięli ślub na początku 1997 roku i chociaż małżeństwo nie trwało długo byli przyjaciółmi. Lopez później zatrudniła Noa jako menadżera jej restauracji Pasadena Madre’s w 2002. Niestety zwolniła go miesiąc później i od tego czasu ich relacje nie były dobre. Noa próbował kilka razy opisać ich małżeństwo w książkach i filmach.

Wrzesień 1999 – Luty 2001
» Jennifer Lopez oraz Sean “Diddy” Combs

Kiedy Jennifer i Sean “Diddy” Combs nie ujawnili swojego związku przed wrześniem 1999, spotykali się już parę miesięcy. Lopez oraz Combs pewnej nocy przyszli do nocnego klubu w New York i skończyło się to strzelaniną. Jennifer została oczyszczona z zarzutów na początku, Combs został ostatecznie uniewinniony dopiero po dwuletnim procesie karnym, który odbył się zakończeniem związku między partnerami. W końcu, Jen już prawdopodobnie spotykała się z tancerzem Crisem Judd’em.

Wrzesień 2001 – Styczeń 2003
» Jennifer Lopez oraz Cris Judd

Jennifer Lopez zaczęła się spotykać z tancerzem Crisem Judd’em na początku 2001 roku zaraz po rozpadzie związku z Seanem Combs. W tym samym czasie Lopez zaczynano widywać z aktorem Benem Affleck’iem w czerwcu 2002 roku, przed oficjalnym końcem związku Jennifer i Judda. Poza tym byli małżonkowie dogadują się dobrze.

Czerwiec 2002 – Styczeń 2004
» Jennifer Lopez oraz Ben Affleck

Plotki jakoby Jennifer i Ben Affleck spotykali się w sekrecie zaczęły się już w listopadzie 2001 roku, kiedy oboje kręcili film ‘Gigli.’ Jennifer dostała rozwód z Crisem Judd’em 22 lipca, 3 dni później przedstawiła oficjalnie Bena jako swojego chłopaka. Ben w listopadzie, zaproponował Jennifer małżeństwo. Para rozstała się kilka miesięcy przed pokazaniem rozdziału w styczniu, 2004.

Luty 2004 – Lipiec 2011
» Jennifer Lopez oraz Marc Anthony

Jennifer Lopez i Marc Anthony zaczęli się spotykać już trzy tygodnie po zakończeniu związku z byłym narzeczonym Affleck’iem. Po wcześniejszym spotykaniu się w latach ’90s coś między nimi zaszło gdy nagrywali w duecie. Wzięli ślub 5 czerwca 2004, w posiadłości Jennifer w Miami Beach, już cztery dni po uzyskaniu przez Anthonego rozwodu z Dayanarą Torres. Jennifer i Marc mają dwójkę dzieci: bliźnięta Emme Maribel Muñiz oraz Maximiliana “Maxa” Davida Muñiz, urodzonych w 22 lutego, 2008. Postanowili wziąć rozwód w lipcu 2011.

Listopad 2011 – związek trwa
» Jennifer Lopez oraz Casper Smart

Jennifer Lopez i 24-letni tancerz Casper Smart zaczęli się spotykać w listopadzie 2011. Źródła mówią, że zaczęli od przyjaźni a z czasem zaczęli flirtować dla zabawy. Spotykają się jednak na poważnie a ich związek kwitnie

.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *