Oficjalna informacja: Hiszpańskojęzyczny album już w 2017 roku!

Oficjalna informacja: Hiszpańskojęzyczny album już w 2017 roku!

Jennifer Lopez pracuje nad nowym, hiszpańskojęzycznym albumem, wraz ze swoim byłym mężem, Marcem Anthonym, który będzie pełnił rolę producenta wykonawczego. Premiera albumu przewidziana jest na 2017 rok, a pierwszy singiel powinien ujrzeć światło dzienne już w listopadzie.

To będzie pierwszy hiszpańskojęzyczny album Lopez od dekady. W 2007 roku, wydała swój hiszpański debiut, Como Ama Una Mujer, który zadebiutował na miejscu 10 na liście Billboard 200, i w tamtym czasie był piątym hiszpańskojęzycznym albumem, który zadebiutował w dziesiątce tego zestawienia.

Como ama una mujer był produkowany rownież przez Anthony’ego, który pracuje nad nowym albumem Lopez, wraz z Magnus Media i Sony Music Latin.

“Jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać tej nowej muzycznej przygody oraz powrotu do moich latynoskich korzeni wraz z Marckiem Anthonym i Sony/Magnus” powiedziała Lopez w oświadczeniu.

Prawdą jest, że Lopez nigdy nie zapomniała o swoich latynoskich korzeniach, tworząc liczne kolaboracje, między innymi z Pitbullem (“On the Floor”), Wisin y Yandel (“Follow the Leader”), Wisin i Ricky Martin (“Adrenalina”), Prince Royce i Pitbull (“Back It Up”) i oczywiście Marciem Anthonym.

Najnowszą kolaboracją Lopez jest “Love Make the World Go Round” z Lin-Manuel Miranda.

“[Jennifer] osiągnęła bardzo wiele i zawsze reprezentowała naszą kulturę na całym świecie, od samego początku” powiedział Marc Anthony w oświadczeniu. “Jej artystyczna dusza, profesjonalizm i pasja do muzyki zagwarantowały jej miejsce w świecie muzyki. Nie mogę się doczekać naszej współpracy”.

Oczekiwania odnośnie albumu są ogromne. W 2007 roku Como Ama Una Mujer pobiło rekord sprzedaży tygodniowej wśród hiszpańskich albumów. Ten rekord później pobił Romeo Santos, lecz Lopez nadal pozostaje z tym tytułem wśród wokalistek.

“Jennifer jest latynoską ikoną i członkiem rodziny Sony” dodał Afo Verde, Chairman & CEO, Latin America, Spain and Portugal, Sony Music Entertainment. “Jesteśmy podekscytowani współpracą z nią i Marciem, która pokaże jej duszę”.

Oprócz tego, Lopez pracuje obecnie nad 2 sezonem serialu NBC Shades of Blue. W grudniu zakończy też pierwszy rok rezydentury koncertowej “All I Have” w Las Vegas w AXIS Theater in Planet Hollywood Resort & Casino.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *