Makijaż Jennifer z Hollywood Walk of Fame

Wasz makijażowy faworyt z ostatniej sondy zmieniał się na przestrzeni dni, lecz w chwili zamykania głosowania wygrał wizaż Jennifer z wielkiego wydarzenia, jakim było niewątpliwie jej odsłonięcie gwiazdy na Hollywood Walk of Fame. Gwiazda zachwyciła kreacją, ale nie można zapomnieć również o jej wspaniałym makeupie. To doskonała propozycja przede wszystkim sprawdzi się na dzień, ale gdy nieco wzmocnicie kreskę, wykonturujecie twarz i dołożycie więcej cieni (wskazana również wtedy jakaś ostrzejsza pomadka), możecie stworzyć z tego cudowną propozycję na wieczór. Wokalistka prezentuje się bardzo świeżo, promiennie – bez efektu maski czy teatralnego efektu. Ta propozycja makijażowa dyskretnie podkreśla urodę, powiększa oczy i – gdy zachodzi taka potrzeba – ukrywa zmęczenie. Na dodatek jest prosta w wykonaniu, nie zabierając dużo czasu. Zachęcam więc do przeniesienia ją na swoją twarz! 🙂

KROK 1 :
Całą powiekę ruchomą pokrywamy połyskującym cieniem cielistym, mój ma złotawy odcień (Astor).

KROK 2 :
Załamanie podkreślamy brzoskwiniowym, matowym cieniem (Sephora), ale nie dotykamy brwi.

KROK 3 :
W miejsce brzoskwiniowego nakładamy brązowy matowy cień, u mnie jest to kolor mlecznej czekolady (Sephora). Pokrywamy prawie cały brzoskwiniowy obszar; małego fragmentu nie traktujemy brązem – staramy się by ten cień pod koniec przenikał właśnie w kolor brzoskwiniowy.

KROK 4 :
Dolną powiekę malujemy złotawym cieniem, tym samym co używałyśmy do pokrycia powieki ruchomej, rozciągając go nieco w załamaniu od strony wewnętrznego kącika.

KROK 5 :
Malujemy delikatną kreskę (Golden Rose Precision Liner). Ma ona nadać spojrzeniu dyskretnej wyrazistości, a nie przytłaczać oko.

KROK 6 :
Traktujemy białą kredką (IsaDora Inliner Kajal) linię wodną, by optycznie powiększyć i otworzyć oko. Tuszujemy (L’Oreal Telescopic Explosion) rzęsy górne i dolne, tak jak Jennifer (co i ja uczyniłam także) wzmacniamy efekt sztucznymi rzęsami na pasku (Essence).

KROK 7 :
Usta pokrywamy delikatnym błyszczykiem (Sephora), w kolorze jasnoróżowym albo beżowym; na policzki kładziemy róż (Sephora). Dla uzyskania pięknego glow na twarzy, kładziemy rozświetlacz na szczytach kości policzkowych, przez środek nosa do czoła, nad łukiem kupidyna i na środku brody.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *