Jennifer w programie ‘The Tonight Show’

Jennifer w programie ‘The Tonight Show’

Jennifer Lopez była niedawnym gościem w programie Jimmy’ego Fallona. Oprócz pytań o karierę i życie prywatne, wokalistka zmierzyła się z prowadzącym w tanecznym pojedynku.

Jimmy Fallon zaprosił Jennifer Lopez do zabawy pt. “Fast Dance Off”. Polegała ona na prezentowaniu dynamicznych choreografii do ballad z lat 70., które puszczał Questlove.

Po krótkiej wymianie zdań przed rozpoczęciem gry, prowadzący poprosił, aby wokalistka rozpoczęła zmagania. Lopez zatańczyła do piosenek: Commodores “Three Time Ladies” i Richarda Harrisa “McArthur Park”.

Fallon zaprezentował swoje ruchy do utworu Styx “Babe”, a na koniec wokalistka i prowadzący stworzyli duet do kompozycji Peacher & Herb “Reunited”.

Nagranie na Youtube obejrzano w ciągu dni ponad 1,5 miliona razy.

Gwiazda oprócz tanecznych zmagań opowiedziała Fallonowi o swoim utworze “El Anillo” (pol. pierścionek). Po jego premierze zasugerowano, że Lopez chce wymusić, aby jej obecny partner – Alex Rodriguez – oświadczył się. Wokalistka jednak zaprzeczyła takim spekulacjom.

“Nie ma żadnej presji” – odpowiedziała i wytłumaczyła, że jej nowy przebój opowiada o kobietach w długich związkach, które czekają na konkretny ruch ze strony swoich partnerów.

Poniżej udostępniamy zdjęcia wykonane podczas wizyty w studio oraz materiały video. Koniecznie zobaczcie!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *