Jennifer w najnowszym wywiadzie dla Extra TV

Jennifer w najnowszym wywiadzie dla Extra TV

Korespondentka “Extra”, Angie Martinez, spotkała się z swoją dobrą znajomą Jennifer na planie serialu “Shades of Blue”. Streszczenie materiału możecie znaleźć poniżej.

J.Lo wróciła na plan drugiego sezonu serialu, lecz jeszcze wcześniej połączyła na scenie siły ze swoim byłym mężem, Marckiem Anthony. “Nie byliśmy razem na scenie od pięciu lat. To było dobre. Przyszedł na mój show w Vegas, wtedy rozmawialiśmy o tym, żeby coś wspólnie zrobić”.

“Powiedział ‘Uczestniczę w Radio City, wystąpisz któregoś wieczoru ze mną?’ Odpowiedziałam ‘Tak, będę w Nowym Jorku, mogę to zrobić’, to było naprawdę łatwe”. Ich dzieci, Max i Emme były wśród publiczności. “Myślę, że nie pamiętają naszego ostatniego razu; były małe… To było cudowne. Siedziały tam i słuchały reakcji tłumu… To było poruszające… To było wspaniałe”.

Gwiazda wyjawiła również inną wiadomość dotyczącą jej i Marca, mówiąc, “Rozmawiamy o zrobieniu pewnej rzeczy razem… Na dzień dzisiejszy nie możemy nic wyjawić, ale już wkrótce wszystko się wyjaśni”.

Grafik Jennifer zależy od jej show w Las Vegas i pracy nad “Shades of Blue”, ale gwiazda znalazła czas na jeszcze jeden projekt – film HBO. “Kiedy ogłosiliśmy tę rolę, przez kilka nocy miałam obawy… To intensywne. Czasami odczuwam strach przed pójściem w niektóre miejsca. Jako aktorka wiem ile to kosztuje”.

Lopez zdradziła tylko część tego, co stanie się w nowym sezonie serialu “Shades of Blue”. “Zaczyna się z wielkim przytupem” powiedziała. Jennifer na planie serialu odpuszcza sobie makijaż, lecz nie jest ani trochę mniej sexy. Jennifer “Myślę, że to jest seksowne. Myślę, że postać, którą gram jest pociągająca, ale nie czuję się ‘ładna’… Nie jestem wystrojona”.

Premiera 2 sezonu “Shades of Blue” w stacji NBC już na początku roku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *