Jennifer na 43. gali rozdania People’s Choice Awards!

Jennifer na 43. gali rozdania People’s Choice Awards!

Za nami kolejna hollywoodzka gala, podczas której przyznano kolejne ważne nagrody rynku show-biznesowego. Wczoraj wieczorem (18 stycznia) w Microsoft Theater w Los Angeles odbyła się 43. gala rozdania nagród People’s Choice Awards. W stolicy Kalifornii pojawiła się cała plejada największych gwiazd Hollywood.

Wśród zaproszonych gwiazd pojawiła się Jennifer Lopez, która po 6 nominacjach w końcu otrzymała swoją pierwszą nagrodę People’s Choice Award, przyznawaną najbardziej wyróżniającym się osobowościom w kulturze masowej. Gwiazda odebrała statuetkę w kategorii Najlepszej Dramatycznej Aktorki Telewizyjnej (Favorite Crime Drama TV Actress) za jej rolę w serialu “Shades Of Blue”. Artystka wydawała się bardzo zaskoczona przyznanym jej wyróżnieniem.

Jenny na tę okazję wybrała długą kreację marki Reem Acra z kolekcji Pre-Fall 2017. Do tego dobrała buty firmy Brian Atwood oraz biżuterię H. Stern. Wszystko podkreśliła pięknym makijażem. W naszej galerii czekają już na Was trzy nowe albumy ze zdjęciami z tego wydarzenia.

CZERWONY DYWAN

KULISY


SCENA / PUBLICZNOŚĆ


ODBIERAJĄC NAGRODĘ / TŁUMACZENIE

Moje serce nie może przestać szybko bić. Chcę podziękować wszystkim ludziom. O Boże, kocham Was! Jestem trochę wstrząśnięta, bo nie spodziewałam się tego. Jestem też bardzo szczęśliwa, że mogłam wcielić się w tak silną damską postać jak Harlee w “Shades Of Blue” (“Uwikłana”).

Później podziękowała wszystkim zaangażowanym w projekt, a także widzom.

Ten projekt powstał z mojej pasji, zarówno jako producentki, jak i aktorki. Mogę tylko podziękować za to, że pokochaliście ten serial i go oglądaliście. Muszę też podziękować NBC i Bobowi Greenblattowi oraz wszystkim, którzy pomogli w wyemitowaniu tego prowokującego show w popularnej telewizji.

Na koniec zostawiła oczywiście najlepsze, wspominając o swoich dzieciach.

Chcę też podziękować moim dwóm ulubionym istotom, Maxowi i Emmie, moim bliźniakom. Wszystko, co robię, jest dla Was. Bardzo Was kocham.

Wcześniej gwiazda została zatrzymana przez dziennikarzy z ET!. Zapytali ją oni wprost, co łączy ją z Drakiem.

On tylko zapytał mnie, czy nagramy razem piosenkę i to wszystko. Jeszcze nie wiadomo, czy znajdzie się ona na jego albumie – przyznała.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *