Jennifer Lopez na koncercie popierającym Hillary Clinton

Jennifer Lopez na koncercie popierającym Hillary Clinton

W ostatnią sobotę Jennifer Lopez zagrała specjalny, darmowy koncert w Miami. Cel? Zachęcić do głosowania na Hillary Clinton. Już tylko dziesięć dni dzieli nas od wyborów prezydenckich w USA. Miami, podobnie zresztą jak cały stan Floryda, to jedno z kluczowych miejsc w kampanii. W przeszłości to tu ważyły się losy wyborów na prezydenta, a różnice w liczbie oddanych głosów bywały minimalne.

Kandydaturę Hillary Clinton poparło wiele gwiazd. Jedną z nich jest Jennifer Lopez, która zaprosiła kandydatkę demokratów na scenę podczas swojego koncertu w Miami. Zapowiedziała ją jako “pierwszą kobietę prezydent Stanów Zjednoczonych”.

Teraz jesteśmy na rozstaju i musimy wybrać właściwą drogę. Drogę do przyszłości. Mamy osobę, która nas tam zaprowadzi, to wielki zaszczyt Wam ją przedstawić. Panie i Panowie, pierwsza kobieta prezydent Stanów Zjednoczonych, Hillary Clinton – piosenkarka zwróciła się do fanów podczas koncertu w Miami i zaprosiła na scenę kandydatkę demokratów.

Przed chwilą słyszeliśmy piosenkę “Let’s get loud” (ang. bądźmy głośni). Więc ja mówię: bądźmy głośni podczas głosowania – wezwała Clinton.

Mimo że w dniu koncertu lał potężny deszcz, wokalistce udało się zebrać całkiem pokaźną publiczność, przed którą zaśpiewała takie przeboje jak „Let’s Get Loud” czy „On The Floor”. Swój koncert zagrał też były mąż Lopez, Marc Anthony.

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo fotografii wykonanych podczas show J.Lo! Materiały video prezentujemy w opcji “Czytaj Więcej”.

[29.10] Hillary Clinton Campaign Event in MiamiDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *