Jennifer Lopez ambasadorką polskiej marki kosmetyków Inglot

Jennifer Lopez ambasadorką polskiej marki kosmetyków Inglot

Polska marka nawiązała współpracę z Jennifer Lopez! Inglot wypuścił limitowaną linię kosmetyczną sygnowaną przez sławną Amerykankę. Poznaj szczegóły projektu Jennifer Lopez x Inglot!

W przypadku produktów Inglot Jennifer Lopez miała bezpośredni wpływ na kolorystkę, wybór produktów, kampanię marketingową, wygląd opakowań, a także nazwy flagowych produktów z kolekcji, którą stworzył polski producent kosmetyków.

Po latach bycia muzą przemysłu kosmetycznego i inspiracją w dziedzinie stylu i makijażu dla kobiet na całym świecie, Jennifer Lopez debiutuje w branży beauty limitowaną kolekcją kosmetyków do makijażu stworzoną we współpracy z polską marką Inglot. Limitowana kolekcja 70 produktów pojawiła się w globalnej sprzedaży dzisiejszego dnia (26 kwietnia)

Limitowana kolekcja, którą stworzyłam wspólnie z marką Inglot jest pełna moich must-haves makijażowych w ulubionych kolorach. Mamy tutaj wszystko – od maskary, przez pomadki, róże do policzków, rzęsy, aż po cienie do powiek i oczywiście bronzery – mówi Jennifer Lopez.

To, co unikalne i zarazem ekscytujące w tej kolekcji to palety Freedom System, które umożliwiają wykreowanie własnej, spersonalizowanej palety do makijażu, zawierającej produkty i kolory, których potrzebujesz. Nie musisz kupować palet do makijażu z pięcioma cieniami, żeby mieć jeden kolor, którego naprawdę chcesz użyć.

Jennifer Lopez bardzo blisko współpracowała z marką w każdym aspekcie związanym z kolekcją. Miała bezpośredni wpływ na kolorystkę, wybór produktów, kampanię marketingową, wygląd opakowań, a także nazwy flagowych produktów, jak „Boogie Down Bronze” czy „Livin’ The Highlight”, inspirowanych jej karierą.

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego ambasadora. Jennifer jest prawdziwą wizjonerką w dziedzinie makijażu – mówi Grzegorz Inglot, wiceprezes Inglot USA. – Oprócz świetnego stylu, jest również ekspertem w sferze beauty. Po wielu latach pracy z najlepszymi w tej branży dokładnie wie czego pragną kobiety oraz jakie produkty są im niezbędne, aby wykreować piękny blask, z którego słynie.

Zdjęcia do kampanii reklamowej wykonał jeden z najlepszych na świecie fotografów beauty – Solve Sundsbo.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *