American Music Awards 2015!

American Music Awards 2015!

Gala American Music Awards 2015 już za nami. To było show z prawdziwego zdarzenia! Jennifer Lopez otworzyła tegoroczną galę zaczynając od występu i zaśpiewania krótkiego fragmentu swojej nieco starszej piosenki “Waiting fot Tonight”. Po nim zwróciła się do publiczności z krótkim oświadczeniem. “Dzisiejszy wieczór nie jest o mnie, on jest o muzyce. A tegoroczne utwory sprawiają, że chcę tańczyć” – zadeklarowała J.Lo. i rozpoczęła swoje 7 minutowe show z udziałem grupy tancerzy.

Artystka zaprezentowała fantastyczny taneczny medley do największych hitów 2015 roku m.in “Uptown Funk” Bruno Marsa, “Bad Blood” Taylor Swift, “7/11” Beyonce, “Anaconda” Nicki Minaj czy “Bitch Better Have My Money” Rihanny.

Wybór garderoby podczas gali American Music Awards, którą na scenie zaprezentowała Jennifer był imponujący. Rola gospodyni wieczoru, a zarazem głównej gwiazdy występującej na scenie, zobowiązywała do częstych zmian stylizacji. Każda z nich skutecznie przykuwała uwagę – kombinezon marki Dsquared2 w etniczne wzory podkreślał kobiece kształty piosenkarki, rozkloszowana sukienka z gradientem różowego, autorstwa Michaela Cinco, dodawała szyku i elegancji, a przezroczyste projekty libańskich projektantów – Zuhaira Murada i Charbela Zoe miały w sobie spory ładunek seksapilu.

W poszczególnych albumach znajdziecie pierwsze fotografie z tego wydarzenia. Jeśli tylko pojawi się ich więcej postaramy się je dodać jak najszybciej, dlatego zaglądajcie co jakiś czas do naszego zbioru zdjęć, gdyż będziemy go stale aktualizować.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *